Darmowa wysyłka na cały świat!

Szanujemy Twój czas i chęć otrzymać zamówiony towar jak najszybciej. Nasz katalog jest wyjątkowy i wszystkie rzeczy są w popycie, dlatego nie zatrzymują się w magazynie na długo. Ze względu na niezwykle duży popyt i wielkie ilości zamówień, zazwyczaj wysprzedajemy resztki towaru w dzień otrzymania ich od producenta. Chcemy zaoferować Ci możliwość kupić towar nie tylko, gdy jest w magazynie – chcemy udostępnić katalog produktów wszędzie i zawsze. Współpracujemy z dużymi producentami innowacji, którzy dają nam wyłączną możliwość dostarczenia towaru bezpośrednio z magazynu producenta, dzięki czemu możemy dostarczyć towar na całym świecie w ciągu 7-20 dni roboczych. Twój towar dostarczymy za darmo w ciągu 7-20 dni roboczych. Standardowy czas dostawy towarów trwa 2 tygodnie.

 

Po wysyłce towaru wyślemy Ci numer przesyłki, która umożliwia śledzenie. Aby zapewnić jak najprędszą dostawę, każdy produkt wysyłamy w najszybszy sposób, jakim tylko towar można wysyłać z zagranicy. Towar standardowo dostarczymy Ci za pośrednictwem poczty Polski lub przez odbiór v punkcie.

 

Śledzenie przesyłki umożliwia się od razu po tym, gdy towar dotrze do Polski. Chcąc otrzymać produkt w drugim Państwie świata, wystarczy wybrać państwo, ukazując adres dostawy w formularzu i my dostarczymy Ci towar w dowolne ukazane miejsce całkowicie za darmo!

KONTROLA JAKOŚCI

Każdy produkt podlega ścisłej kontroli jakości, jest weryfikowany przez producenta i wielokrotnie testowany oraz weryfikowany w magazynach logistycznych po to, abyśmy mogli Ci dostarczyć produkt spełniający najwyższe standardy produkcji i jakości.

BEZPIECZNE OPAKOWANIE

Każdy produkt jest upakowany i wysyłany w bezpiecznym opakowaniu z podwójnymi poduszkami po to, aby przesyłka dotarła do Twych drzwi gwarantowanie w całości i bezpieczności, dlatego tak upakowany produkt może podróżować przez tysiące kilometrów całkowicie nietknięty i bezpieczny.